Łańcuszki – idealne do stylizacji boho!

Łańcuszki – idealne do stylizacji boho!

Łańcuszki i różnego rodzaju naszyjniki, to obowiązkowy element w garderobie kobiet, ale także i niektórych mężczyzn. Uzupełniają stylizację i dodają elegancji. Szukasz modelu dla siebie? Wybierz coś modnego!

Łańcuszki są bardzo lubianym i popularnym elementem biżuteryjnych dodatków. Chyba każda kobiet ma kilka w swojej kolekcji. Do wyboru mamy wiele typów łańcuszków. Mogą być krótkie, długie lub warstwowe. Niektóre z nich ozdobione są zawieszkami lub wisiorkami. W tym sezonie najmodniejsze są modele w stylu boho, czyli naszyjniki składające się z kilku łańcuszków o różnej długości. Łańcuszki popularne są także w modzie męskiej. Mężczyźni często decydują się na jeden model, który noszą na co dzień. Męski łańcuszek potrafi doskonale podkręcić zestawienie!

Obecnie bardzo popularne są złote łańcuszki o fantazyjnym designie. Możemy je kupić w większości sklepów biżuteryjnych albo w sieciówkach. Kolor złoty wygląda świetnie niemal ze wszystkim.


W jubilerstwie występuje wiele odmian tego szlachetnego metalu. Ze względu na stosunkowo dużą miękkość, złoto wykorzystuje się w formie stopów. W zależności od tego, z jakimi pierwsiatkami się e miesza, powstaje złoto różowe, brązowe, fioletowe, białe, a nawet niebieskie. Złoto to wyjątkowy surowiec, a akcesoria z niego wykonane zawsze pozostaną modne i wartościowe.

Równie popularne i lubiane, zarówno wśród kobiet i mężczyzn, są srebrne łańcuszki. Zawsze wyglądają stylowo i z klasą. Sprawdzą się na każdą okazję i ożywią stylizację.


Z łańcuszkami można stworzyć bardzo niepowtarzalną stylizację boho. Wystarczy zdecydować się na dłuższy model albo na łańcuszek wielowarstwowy. W połączeniu z sukienką maxi albo ze zwiewną bluzką będzie wyglądać świetnie!

Łańcuszki w obojętnie jakiej formie są naprawdę przydatnym elementem garderoby. Warto posiadać przynajmniej kilka!