Idealne dopełnienie wizerunku? Postaw na manicure!

Idealne dopełnienie wizerunku? Postaw na manicure!

Zadbane dłonie to podstawa – są przecież naszą wizytówką. Paznokcie również, jako nieodłączna część dłoni, przyciągają uwagę – warto więc troszczyć się o nie każdego dnia. Postaw na lakiery do paznokci, by uzyskać wymarzony, perfekcyjny look i nie musieć martwić się o swoją reprezentatywność. Wybierz swój styl manicure i ciesz się wystylizowanymi paznokciami każdego dnia.

Zwykłe lakiery do paznokci nie charakteryzują się szczególnie długą trwałością. Zależnie od naszego trybu życia i jakości lakieru, odpryskiwać mogą już po 1-2 dniach i cały proces trzeba powtarzać na nowo. Są jednak wygodne ze względu na szybkość i prostotę aplikacji oraz zmywania. Jeśli masz czas i lubisz często zmieniać wygląd swoich paznokci, tradycyjny lakier będzie dobrym wyborem.

Dla fanek długotrwałego efektu proponujemy hybrydowy lakier do paznokci. Robienie paznokci hybrydowych wymaga co prawda sprzętu, jak np. lampa UV, natomiast z jej zastosowaniem uzyskujemy efekt utrzymujący się nawet do miesiąca. Paznokcie zostają pokryte solidną powłoką, a więc stają się twarde i ryzyko, że ulegną uszkodzeniu, jest znikome. Dobrze zrobione paznokcie długo pozostają w niezmienionym stanie, lakier nie odpryskuje ani nie blednie. Warto na początek zainwestować trochę więcej pieniędzy, by cieszyć się pięknymi paznokciami nawet pięć razy dłużej!

Pamiętaj, że manicure to nie tylko pomalowane paznokcie, ale też zadbane skórki czy odżywiona skóra. Lakier jednak jako pierwszy rzuca się w oczy i wiele mówi o naszym nastawieniu do życia czy nastroju. Przywilejem kobiet jest możliwość stylizowania paznokci i dodawania sobie tym szyku i charakteru. Jesteś odważna? A może powściągliwa i subtelna? Pokaż to, malując paznokcie na kolor, który odzwierciedla twoją osobowość!