Chroń swoje ciało przed słońcem dzięki kosmetykom z filtrem UV!

Chroń swoje ciało przed słońcem dzięki kosmetykom z filtrem UV!

Lato w pełni? A może ostra, słoneczna zima? Niezależnie od tego, czy zamierzasz spędzić ten czas nad brzegiem morza, czy wędrując po górach, warto zaopatrzyć się w produkty do ochrony przed słońcem. Wyposaż swoją walizkę w kremy z filtrem, by nie dopuścić do oparzenia słonecznego, a w następstwie zaczerwienienia skóry, bólu oraz łuszczenia naskórka. W poważniejszych przypadkach doprowadzić możesz do udaru słonecznego, a po latach nawet dojść może do zachorowania na nowotwór skóry. Dbaj o siebie stosuj produkty z filtrami UV.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ważna – szczególnie latem – jest ochrona skóry przed słońcem. Co prawda promienie słoneczne potrzebne są organizmowi do produkcji witaminy D, jednak w nadmiernej ilości promieniowanie UV jest ogromnie szkodliwe i może prowadzić nawet do powstawania nowotworów skóry. Podczas wakacji, zwłaszcza w ciepłych krajach, gdzie słońce świeci intensywniej niż w naszym regionie, niezbędne jest stosowanie filtrów UV ze względu na zapobieganie udarowi słonecznemu, o który w tropikalnych warunkach naprawdę łatwo. Postaw na kremy do opalania i chroń swoją skórę.

Do wyboru masz kremy z filtrem o różnym faktorze ochrony. Począwszy od filtru 5, poprzez 10, 15, 20, aż do 50 czy nawet 60 wzwyż. Najwyższa ochrona zalecana jest dla dzieci oraz osób starszych, a także dla osób ze skłonnością do chorób skóry czy wrażliwych na słońce. Jeśli chcesz uzyskać delikatną, zdrową i piękną opaleniznę, stosuj kremy z niskimi filtrami, które nie pozostawiają cię zupełnie na pastwę słońca, a delikatnie chronić będą twoją skórę, dopuszczając do niej jednak światło UV i pozwalając nabrać ładnej letniej karnacji.

Mgiełka, krem, a może olejek? Wybierz produkt do ochrony przed słońcem najbardziej odpowiadający twoim upodobaniom. Postaw na filtr, który w najodpowiedniejszy sposób chronić będzie twoją skórę i pozwoli ci uzyskać upragnione efekty – opalonego bądź, wręcz przeciwnie, bladego, porcelanowego ciała.