Wiszące kolczyki – srebrne, złote czy kolorowe?

Wiszące kolczyki – srebrne, złote czy kolorowe?

Wiszące kolczyki to bardzo efektowny dodatek do kobiecej stylizacji. Ożywiają zestawienie i w kilka chwil potrafią zmienić jej charakter. Zainwestuj w nie już teraz!

Wiszące kolczyki są popularne już od wieków. Moda na te ozdoby przyszła do nas z orientalnych krajów. Do wyboru wiele różnych rodzajów i wzorów. Fanki klasyki z pewnością docenią proste, długie kolczyki o minimalistycznym designie. Miłośniczki szalonych stylizacji pokochają suto zdobione modele w kształcie gwiazdek, motyli, okręgów czy trójkątów. Bardzo popularne niedawno stały się wiszące kolczyki pióra. Wyglądają naprawdę spektakularnie i idealnie dopasują się do imprezowych stylizacji. Dobrze jest pamiętać, że długie kolczyki sprawdzą się najlepiej, jeśli posiadasz dłuższą i smuklejszą szyję.

Jeśli cenisz sobie klasyczną elegancję, to świetnym wyborem będą złote wiszące kolczyki.

W jubilerstwie występuje wiele odmian tego szlachetnego metalu. Ze względu na stosunkowo dużą miękkość, złoto wykorzystuje się w formie stopów. W zależności od tego, z jakimi pierwsiatkami się je miesza, powstaje złoto różowe, brązowe, fioletowe, białe, a nawet niebieskie. Złoto to wyjątkowy surowiec, a akcesoria z niego wykonane zawsze pozostaną modne i wartościowe.

A co powiesz na wiszące kolczyki w kolorze srebrnym? Kolor ten jest nieco spokojniejszy niż złoty i jego dodatkową zaletą jest to, że pasuje do wszystkich innych barw. Łatwo więc wpleciesz takie kolczyki do swojej stylizacji.

Srebro to metal szlachetny, znany i ceniony od czasów starożytnych. Na przestrzeni wieków wykorzystywano je jako walutę, do produkcji sztućców, naczyń i wreszcie – biżuterii. Biżuteria srebrna charakteryzuje się uniwersalnością, trwałością i jest niezwykle lubiana nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn.

Bardzo lubiane są także kolorowe wiszące kolczyki, które doskonale sprawdzą się na co dzień, na przykład do stylizacji boho. Zestaw je ze zwiewną sukienką i kapeluszem, a będziesz zachwycona efektem!

Wiszące kolczyki z łatwością dopasują się do imprezowej stylizacji. Modele w kolorze srebrnym lub złotym, możesz zestawić z koktajlową sukienką, kombinezonem czy zestawem w postaci spodnie i wizytowa bluzka. Długie kolczyki dodadzą twojej stylizacji elegancji i klasy!

Wiszące kolczyki to świetny pomysł na niemal każdą okazję. Wybór jest na tyle ogromny, że na pewno znajdziesz coś dla siebie!