Srebrne pierścionki – zaręczynowe, na prezent Walentynkowy i na co dzień

Srebrne pierścionki – zaręczynowe, na prezent  Walentynkowy i na co dzień

Srebrne pierścionki to coraz popularniejszy trend w modzie damskiej. Do wyboru masz wiele różnych fasonów i wzorów. Szukasz pierścionka dla siebie lub planujesz zaręczyny? Wybierz coś dla siebie!

Srebrne pierścionki w zależności od fasonu sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Możesz zdecydować się na pierścionek posrebrzany, który jest niedrogi. Jeśli jednak pierścionek ma być zaręczynowy, to warto postawić na prawdziwe srebro. Jeśli chodzi o fasony, to do wyboru masz srebrne pierścionki w formie klasycznej, przypominającej obrączkę albo pierścionki z diamentami. Pierścionki obrączki mogą być ozdobione kamykami lub cyrkoniami. Popularne są także pierścionki w kształcie zwierząt, jak na przykład pierścionek z kotem, pszczołą czy z motylami. Niektóre modele są też utrzymane w stylu boho i kształtem przypominają koronkę.


Srebrne pierścionki to kosztowna inwestycja, ale stanowczo warto zainwestować w wartościowe srebro, szczególnie jeśli pierścionek ma być prezentem.

Srebro to metal szlachetny, znany i ceniony od czasów starożytnych. Na przestrzeni wieków wykorzystywano je jako walutę, do produkcji sztućców, naczyń i wreszcie – biżuterii. Biżuteria srebrna charakteryzuje się uniwersalnością, trwałością i jest niezwykle lubiana nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn.

Srebrne pierścionki są coraz częściej wybierane jako te zaręczynowe. Coraz więcej kobiet sugeruje swoim przyszłym narzeczonym, że wolą srebro od złota. Jeśli właśnie planujesz zaręczyć się ze swoją partnerką, to stanowczo warto pomyśleć o srebrze. Możesz wybrać wiele różnych fasonów. Pierścionki z małym oczkiem, z kilkoma diamencikami lub z diamentem xxl. Niektóre pierścionki mają także stylowe grawerowania i zdobienia. Wybór jest wielki.

Srebrne pierścionki to doskonały wybór dla każdej stylowej kobiety, która ceni sobie klasyczną elegancję. Koniecznie sprawdź oferty sklepów jubilerskich i wybierz model dla siebie!