Zawsze modnie i ciepło – trencz na każdą pogodę

Zawsze modnie i ciepło – trencz na każdą pogodę

Absolutna klasyka wśród płaszczy. Fason o wiekowej historii, ceniony przez największe ikony mody. Trencz to niesamowicie kultowy i uniwersalny płaszcz zarówno dla pań, jak i panów. W ciepłym i stylowym trenczu żadna pogoda nie będzie ci straszna. Kiedy się nim otulisz, zapragniesz wyjść z domu i pokazać światu. Zależnie od stopnia ocieplenia, będzie ci towarzyszył jesienią, wiosną lub zimą.

Pierwotnie trencz był płaszczem używanym przez wojskowych brytyjskiej armii. Wykonany był z nieprzemakalnego i nieprzepuszczającego wiatru materiału. Sięgał aż do kostek, miał liczne kieszenie i sprzączki. Miał chronić przed czynnikami pogodowymi i być funkcjonalny. Ewoluował do bardziej praktycznej formy, by w latach 40. XX wieku pojawił się w modzie codziennej i zadomowił na tyle mocno, że do dnia dzisiejszego trencze uwielbiane są przez ogromną część społeczeństwa.

Stylowy trencz to atrybut modnej kobiety. Ten klasyczny płaszcz zawsze olśniewa klasą i zaskakuje kombinacją szyku i prostoty. Idealny na każde wyjście z domu – czy to do pracy, na zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi. Trencz przewiązywany w pasie uwydatni twoją figurę, prosty natomiast ukryje to, co wolałabyś zamaskować. Zapewni też ciepło zimną porą i doda pewności siebie. Doskonały zarówno do spodni, jak i sukienek. Zimą ocieplany, wiosną zaś cieniutki trencz wzbogaci twoją garderobę o niezwykły element pełen klasy.

Każdy elegancki mężczyzna nie obejdzie się jesienno-zimową porą bez płaszcza. Trencz pasować będzie na każdą okazję. Zależnie od tego, czy płaszcz ten ma wiązanie w pasie, czy też nie, podkreślisz swoją sylwetkę lub zatuszujesz jej niedoskonałości. Ten świetny dla każdej sylwetki płaszcz warto trzymać w swojej szafie, by być przygotowanym na różnego rodzaju okoliczności i wkroczyć w nie z klasą i pewnością siebie. Czy to swobodne wyjście z przyjaciółmi, czy codzienny wymarsz do pracy, trencz to okrycie, którego nigdy nie będziesz miał dosyć. Zdecyduj się na elegancki i męski rodzaj płaszcza, jakim właśnie jest trencz.

Jak wspaniałym elementem garderoby jest trencz, zda sobie sprawę tylko ten, kto wyposażył w niego swoją szafę. Ten kultowy płaszcz to kwintesencja klasyki w modzie codziennej. Pozwala na tworzenie wyjątkowych outfitów. Dzięki niemu zawsze będziesz prezentować się olśniewająco, niezależnie od pory roku i temperatury za oknem. W tym sezonie daj szansę trenczom i odkryj ich niezliczone zalety. Zaufaj klasyce, a nie pożałujesz.