Szukasz letniego stylu? Załóż sandały japonki!

Szukasz letniego stylu? Załóż sandały japonki!

Sandały to kultowe letnie obuwie. Producenci oferują wiele ich rodzajów. Jednymi z nich są sandały japonki. Nigdy nie przyszło ci do głowy, by wyposażyć swoją szafę w sandały tego typu? Poznaj sandały japonki, a być może zmienisz zdanie!

Sandały japonki to nowa wersja klapek. Zachowały jednak urok oryginalnej wersji tego obuwia. Do wybranych stylizacji możesz zakładać więc zarówno japonki w wersji sandałów jaki klapek.

Japonki najprawdopodobniej wywodzą się od tradycyjnych japońskich sandałów. Po raz pierwszy zobaczyli je tam amerykańscy żołnierze podczas II wojny światowej i rozpropagowali po powrocie do kraju. Stały się popularnym obuwiem plażowym, następnie identyfikowano z nimi surferów i całą ich kulturę. Dzisiaj popularne na całym świecie klapki dostały się do szaf wielu z nas. Wyglądają wyjątkowo lekko, a dzięki charakterystycznej budowie wyróżniają się na tle innych. W połączeniu z plażową sukienką lub szortami sprawdzą się za równo w damskich, jak i męskich stylizacjach.

Doskonały wybór na plażę, letnie wyjście na zakupy czy nawet randkę w blasku zachodzącego słońca. Niepowtarzalny urok sandałków w stylu japonek pozwoli ci uzyskać wyjątkowy look. Buty te wybornie sprawdzają się w połączeniu z letnimi zwiewnymi sukienkami, spódniczkami, a także krótkimi spodenkami. Z ich wykorzystaniem, twoja stylizacja zyska letni klimat i wakacyjną lekkość.

Lato to okres swobody w modzie. Wyraź ją, tworząc niezapomniane stylizacje w twoim guście. Dzięki sandałom japonkom każda z nich będzie wyjątkowa. Łącz je z ulubionymi letnimi ubraniami i odkrywaj nowe, szałowe kombinacje!