Postaw na cooler i zapomnij o piciu nieschłodzonych trunków

Postaw na cooler i zapomnij o piciu nieschłodzonych trunków

Żadna okolicznościowa impreza nie może odbyć się bez toastu, którym należy uczcić każdą ważną (i tą mniej ważną) okazję. Również romantyczna kolacja nie obejdzie się bez wina. Aby jednak czerpać pełną przyjemność z sączenia alkoholu, musi on mieć odpowiednią temperaturę.  Osiągniesz to w eleganckim stylu dzięki coolerowi.

Cooler to metalowy pojemnik przypominający wiaderko, który wypełniony lodem pełni funkcję eleganckiej przenośnej lodówki na butelkę wina, szampana czy wódki. Znajdź dla niego miejsce na swoim stole, by cieszyć się schłodzonym winem czy szampanem przez długi czas, ani nie dopuścić, by goście skazani byli na raczenie się ciepłą wódką. Nie musisz za każdym razem biegać do lodówki żeby utrzymać właściwą temperaturę trunków. Postaw na cooler i korzystaj z imprezy!

Większość dostępnych na rynku coolerów wyprodukowana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu łączą w sobie elegancką prezencję oraz funkcjonalność. 

Stal nierdzewna to bardzo popularne tworzywo. Używa się go do wielu celów. W branży gastronomicznej, wykorzystuje się do produkcji armatury przemysłowej i domowej, a także wykonuje się z niego codzienne akcesoria do pielęgnacji. Jak sama nazwa wskazuje, największą zaletą tego rodzaju stali jest odporność na rdzewienie. Oprócz nierdzewności cechuje się również wytrzymałością, wysokim połyskiem i praktycznością.Zaskocz gości, stawiając na stole cooler z wybranym trunkiem, by delektować się nim z przyjemnością. Stopień schłodzenia alkoholu to niezwykle ważna sprawa – nie tylko dla koneserów! Zadbaj o to dzięki prostemu rozwiązaniu, jakim jest cooler.