Kąpielówki: must have na plażę i nie tylko

Kąpielówki: must have na plażę i nie tylko

Nieważne, czy właśnie wybierasz się na letni urlop czy po prostu odreagowujesz stres na miejscowym basenie, po prostu musisz je mieć. Mowa, oczywiście, o kąpielówkach.

Szafa współczesnego mężczyzny nie istnieje bez przynajmniej jednej pary kąpielówek. Są zwyczajnie potrzebne, bo nie da, po prostu nie da się zastąpić ich żadnym innym elementem garderoby. Wybierasz się na basen sportowy, by nieco rozładować napięcie? Lubisz spontaniczne kąpiele na łonie natury? A być może wkrótce czeka cię wakacyjny wyjazd nad Morze Śródziemne albo chociaż Bałtyckie? Jak widzisz, bez nich nici z tych planów. Wybierz więc któryś ze sprawdzonych modeli: czy to obcisłe slipy, swobodniejsze bokserki, czy nawet surferskie szorty. Bez problemu znajdziesz idealne kąpielówki dla siebie.

Slipy kąpielowe to klasyka męskich kąpielówek, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Do tego bez problemu znajdziesz je w każdym sklepie sportowym – i to w każdym możliwym kolorze, ze stylowym paskiem lub zupełnie gładkie… Słowem: co kto lubi. Jeśli cenisz sobie klasykę i nie lubisz eksperymentować (lub robić zakupów), postaw na dobrej jakości kąpielówki i po prostu ciesz się urlopem. Jesteś zapalonym pływakiem-amatorem? Koniecznie zainwestuj w sportowe slipy kąpielowe odporne na działanie chloru, a będą służyć ci przez lata.

Wielu mężczyzn jednak nie czuje się zbyt komfortowo w slipach. Jeśli więc należysz do facetów, którzy najlepiej czują się w luźniejszych krojach, nie zwlekaj i zaopatrz się na lato kilka nowych par plażowych bokserek. To sprawdzony, wakacyjny hit, niezależnie od twojego ulubionego koloru, wzoru na spodenkach czy rozmiaru ubrań. Koniecznie zapakuj do wakacyjnej walizki parę lub dwie bokserek, które dadzą ci większy komfort i swobodę.

Słońce, morze, plaża… Czy czegoś więcej potrzebuje człowiek na zasłużonym urlopie? Tylko plażowej garderoby! Idealne kąpielówki są po prostu komfortowe – nie krępują ruchów w trakcie uprawiania sportów wodnych – i szybko schną. Jeśli nie przepadasz za obcisłymi plażowymi slipami, pomyśl nad szortami kąpielowymi. W każdym sezonie podbijają nadmorskie kurorty, miejskie baseny, a nawet kąpieliska na łonie natury. I słusznie, bowiem są szalenie praktyczne. Nieważne, czy chcesz pochwalić się wypracowaną na siłowni formą lub po prostu lubisz surferski luz, szorty kąpielowe zawsze się sprawdzą.

Latem męska garderoba nie istnieje bez przynajmniej jednej pary kąpielówek. Nie czekaj więc, aż lato przeminie, tylko wybierz idealny model dla siebie i wykorzystaj w pełni letni czas.