Jaki dozownik mydła wybrać? Podpowiadamy!

Jaki dozownik mydła wybrać? Podpowiadamy!

Najbardziej higieniczną i najczęściej stosowaną obecnie w domach formą mydła jest mydło w płynie. Niezbędny do korzystania z niego jest dozownik. Znajdziesz je w różnych rozmiarach i designach. Mogą być stojące, wiszące, szklane, plastikowe czy też ceramiczne. Najczęściej mają formę zbiorniczka z pompką lub wiszącego przymocowanego do ściany, który uwalnia mydło po naciśnięciu. Wybierz dozownik idealny do swojej łazienki i korzystaj z niego z przyjemnością.

Najwygodniejsze i najprostsze w obsłudze, a także najlepiej dostępne w sklepach są stojące dozowniki na mydło. Dozowniki takie to zbiorniczki z pompką, które są naprawdę wygodne i praktyczne. Na rynku znajdziemy najróżniejsze ich rozmiary, wzory i kolory. Przezroczyste, ceramiczne, metalowe. Bez problemu dopasujesz design dozownika do stylistyki swojej łazienki.
Istotne jest, by uzyskać harmonię i zgraną kompozycję. Pamiętaj o tym podczas planowania wyposażenia łazienki.


Trudniej dostępne w sklepach, jednak przez wielu lubiane ze względu na wygodę. Wiszące dozowniki na mydło najczęściej spotkać można w publicznych toaletach, jednak w domach również można takie zamontować. Cechuje je prostota użytkowania ze względu na możliwość korzystania jedną ręką. Poprzez proste naciśnięcie dozownika mydło ląduje na naszych dłoniach – nic prostszego!

Przez wielu lubiane mydła w piance świetnie sprawdzają się również w domowych warunkach. Piankę uzyskasz dzięki odpowiednim dozownikom – zarówno stojącym jak i wiszącym. Mydło w piance jest naprawdę wydajne, a mycie nim rąk może być naprawdę przyjemne i atrakcyjne – chociażby dla dzieci, które nie zawsze chętnie podchodzą do mycia rąk.